Заходи

Чарівний Новий рік

Новорічне шоу для всієї родини

Народна мудрість каже: вірте в новорічне диво, і воно обов’язково станеться.

Інтерактивне шоу із чарівними паличками в руках, яке ви ще не бачили. Яскрава вистава для всієї родини за участю улюблених казкових персонажів.

Напередодні чарівної пори Святий Миколай чекав на листи від дітей, щоб у новорічну ніч сховати подарунок, під ялинку, а величезний мішок з листами має доставити Сніговик. Але в нього на шляху зустрілася Баба Яга, розбила Сніговика та викрала листи, які він ніс Святому Миколаю.

Подарунки та новий рік під загрозою, треба повернути листи і, звичайно ж, зібрати Сніговика. Відважна Тітонька-Зима та сміливий Зайчик-Красень разом із дітьми вирушають на пошуки Баби Яги. На шляху їм зустрічаються і допомагають Листоноша, Король, Страуси і глядачі!

Разом із героями шоу вони потрапляють до школи магії та творять дива. Кожному учаснику на час вистави вручається чарівна паличка, за її допомогою глядачі викликатимуть сніг, вбиратимуть ялинку та допомагатимуть Святому Миколаю повернути листи.

Дія відбувається і на сцені, і на екрані. Персонажі не лише розігрують сюжет, вони живуть тут і зараз, спілкуються з дітьми, радяться, разом долають різні труднощі, а у всьому цьому їм допомагає чарівна паличка.

Це не просто палички, а унікальні керовані інтерактивні гаджети, які вперше були використані на найпрестижніших європейських шоу.

Вирушайте до країни пригод разом із нами.

Вік 0+.