Заходи

Рекламні кампанії

ExPro (Exclusive Promotion) – ексклюзивне рекламне агентство повного циклу, що надає комплекс послуг та якісний сервіс у різних сферах.

Ми є єдиною компанією, яка забезпечує унікальне обслуговування культурно-театральних, гастрольних, розважальних подій, бізнес-тренінгів, семінарів, аукціонів, виставок, презентацій під ключ. Складання грамотної піар-стратегії будь-якої складності – зробить вашу подію по-справжньому популярним і проданим.

Крокуючи в ногу з часом та новими інформаційними технологіями, Exclusive Promotion використовує різні сучасні канали комунікацій. Просування у соціальних мережах, блогах, месенджерах, розміщення у лідерів думок, контекстно-медійна реклама, радіо, телебачення, розміщення на зовнішніх носіях – допоможуть не тільки проінформувати про ваш івент, а й привести потенційних клієнтів.

Ви завжди можете вибрати певний тип реклами відповідний вимогам напрямку, а наші фахівці проведуть максимальну аналітику і застосують відповідні канали для забезпечення 100%-го результату.

Високий професіоналізм, бездоганний ентузіазм, індивідуальний творчий підхід, креативні ідеї – яскраве свідчення того, що разом з ExPro ваша реклама стане ексклюзивною.