Заходи

Про компанію

Концертно-театральне агентство «Exclusive» більше 10-ти років дарує поціновувачам мистецтва кращі заходи та яскраві емоції.

Симбіоз життєвих цінностей успішних людей і бажання займатися улюбленою справою — запорука успіху у проведенні низки іміджевих проєктів впродовж багатьох років.  

Завдяки завзятій копіткій праці вдалося налагодити партнерські взаємозв’язки з продюсерами та організовувати гастролі найвідоміших артистів світового масштабу. Особливо важливою подією 2018 року стала нагорода премії «топ-100 Успішних компаній України», де «Exclusive» став володарем номінації у сфері шоу-бізнесу.

За час своєї діяльності ми подарували глядачам більше 2000 заходів у різних країнах та містах світу. Соціальний проект The Orchestra of the Americas — яскравий зразок організації концертів на світовому рівні. У ньому взяло участь понад 100 людей із різних куточків планети.

Продюсування дитячих проєктів та шоу своєю яскравою самобутністю, видовищністю прославився не лише в Україні, а й за кордоном і неодноразово в рамках проєктів компанія надавала підтримку українським переселенцям, багатодітним сім’ям, воїнам ЗСУ.

Ми сміливо може пишатися тим, що в нас є можливість тримати мистецький фронт і надавати глядачам можливість бути в тренді найкращих культурних подій.

Часті аншлаги і стоячи аплодуючі зали свідчення про те, що відвідавши наш захід, людина отримує можливість поринути у світ, де таяться сміх, сльози, радість і смуток, захоплення, адже крізь призму театрального закулісся відображається реальне життя.