Заходи

Creedence Clearwater Revived

Вперше в Україні! Золоті хіти легендарної групи Creedence Clearwater Revival прозвучать в Одесі!

Брати Том і Джон Фогерті створили групу Creedence Clearwater Revival в 1967 році в Сан-Франциско. Їх геніальні кавер версії пісень Дейла Хаукінса (Dale Hawkins) “Suzie Q” і скрімінг Джея Хокінса (Screamin Jay Hawkins) “I Put A Spell On You” відразу стали хітами, і перетворили CCR в найпопулярнішу рок-групу не тільки в  Америці, але і завоювали титул “Краща група світу 1970”. Золоті сингли “Proud Mary” і “Born On The Bayou” не покидали хіт-паради більше року. Виступ на знаменитому фестивалі у Вудсток і ціла серія наступних синглів, які влаштувалися в “гарячій десятці”: “Bad Moon Rising”, “Green River”, “Fortunate Son”, “Down On The Corner”, “Travelin ‘Band”, “Up Around The Bend “і” Lookin ‘Out My Back Door “, перетворили CCR в легенду року ще при житті. На жаль крім талантів, група мала ще й самий не вигідний  контракт в історії грамзапису, що в підсумку призвело її до розпаду в 1972.

В кінці 80-х засновник CCR Том Фогерті (Tom Fogerty) відновив гастрольну діяльність разом з гітаристом британської групи Animals Джонні Гітар Вільямсоном (Johnnie Guitar Williamson) по Європі, Азії та Австралії. Успіх альянсу англо-американських музикантів був настільки колосальним, що навіть після трагічної смерті Тома Фогерті в 1990 році, група продовжила свої виступи, запросивши на роль провідного вокаліста Піта Бартона (Pete Barton), більше 20 років виступав у складі Animals і разом з легендами ритм-енд-блюзу Стівом Кроппері (Steve Cropper), Спенсером Девісом (Spencer Davis) і Міком Гріном (Mick Green).

Нинішній склад групи відзначає своє 20-річчя. Разом з Пітом Бартоном, якого музичні критики прозвали за потужний голос “The Size Of Texas” ( “Розміром з Техас”), на сцену виходять ветерани року: Джефф Хаммонд (Geoff Hammond), легендарний барабанщик Денні Лейн (Denny Lane), гітарист Moody Blues і соратник Пола Маккартні за Wings, гітарист Грем Поллок (Graham Pollock) з The Hollies та бас-гітарист Алан Сагар (Alan Sagar), що прийшов з легенди кантрі-року 70-х – групи Slack Alice.

Їх популярність в Європі і Австралії – феноменальна: вони виступали перед 80.000 глядачами у Варшаві, зібрали 50.000 в Турині, 35.000 в Римі, концерти в Чехії, Італії, Німеччини та Польщі регулярно збирають аншлаги. За дві години поки триває шоу, група обрушує на шанувальників по всій Директорії золоту класику CCR: нестаріючі хіти “Have You Ever Seen the Rain”, “Lodi”, “Proud Mary”, “Fortunate Son”, “Фho’ll Stop the Rain” , “Run Thru the Jungle”, “Suzi Q”, які багатотисячні аудиторії співають разом з групою, перетворюючи концерт в дивне свято вічної музики Creedence!

Тривалість: 2 години.