Заходи

Хаос. Жінки на межі нервового зриву

Сучасна комедія

Кажуть, неможливо зрозуміти жіночу логіку. Кажуть – чого хоче жінка – того хоче Бог. Хочете зрозуміти сучасну жінку? Дивіться спектакль «ХАОС»!

Спектакль-відкриття, спектакль-одкровення, спектакль-викриття. Про що? Про сучасних жінок, у кожної з яких є своя історія. Цілком успішні сучасні дами – психотерапевт, журналіст і вчитель – намагаються розібратися в своєму житті. Причинами їх неврозів стають звільнення, розлучення, діти, різні чоловіки, подружні зради, недолугі начальники, абсурдні чиновники.

Вони досягли 30-річної межі, але до сорока їм ще далеко. Вони домоглися впевненого соціального статусу, але їм хочеться все кинути до біса і зайнятися любов’ю. Вони красиві, але страшно самотні.

Як вони знаходять вихід з тупикових ситуацій? Що можуть дозволити собі жінки в житті і на театральній сцені? На всі ці запитання відповідає спектакль «Хаос», в якому режисер Максим Голенко поєднав трагедію, комедію і фарс.

Кожен впізнає і типових героїнь великого міста, і типові проблеми. Так що «Хаос» цілком можна назвати посібником для «жінок на межі нервового зриву».

П’єса – Міка Мюллюахо (Фінляндія)

Актори:

Катерина Кістень – заслужена артистка України, акторка Київського академічного театру на Печерську

Віталіна Біблів – заслужена артистка України, акторка театру «Золоті ворота»

Анна Кузіна – акторка театру і кіно

Дмитро Олійник – актор театру «Золоті Ворота»

Режиссер – Максим Голенко

Хореограф – Павло Івлюшкін

Художник – Юлія Заулічна.