Заходи

НАОНІ

Концертна програма «Кіносимфонія» найкращі саундтреки до фільмів.

  На сцені прозвучать найкращі саундтреки до кінофільмів в унікальному аранжуванні НАОНІ Оркестра.

          Національний академічний оркестр народних інструментів України не потребує особливого представлення, будучи одним із флагманів країни у жанрі інструментальної музики, яку він віртуозно виконує на традиційних народних інструментах. В арсеналі оркестру є понад 40 відомих, а також дуже рідко вживаних у наші дні інструментів: від цимбал та бандури до майже забутих бугая, телинки та дримби.

Проте найбільше музичний колектив уславився своїми абсолютно неймовірними аранжуваннями відомих світових хітів та сучасних композицій…

Сім разів колективу заслужено діставалася перемога на проєкті «Битва оркестрів», а за останні кілька років під художнім керівництвом Віктора Гуцала музичні експерименти оркестру ставали дедалі цікавішими, сміливішими та новаторськими. У співпраці з представниками сучасних жанрів музики та топовими виконавцями успішно пройшли спільні концерти з багатьма зірками нашої української сцени, серед яких були ONUKA, Олег Скрипка, Руслана, Джамала, колективи «Друга ріка», «Mad Heads», «KozakSystem».

Художній керівник – народний артист України, лауреат Національної премії ім. Т.Г. Шевченка Віктор Гуцал.

Чому варто послухати відомі саундтреки до фільмів в оригінальній інтерпретації НАОНІ?

  • Найкращі музичні шедеври в унікальному аранжуванні;
  • Приголомшливий колектив та неповторний хор інструментів;
  • Феєричне виконання та винятково живий звук.