Заходи

ТАНГО НА ПУАНТАХ

«ТАНГО НА ПУАНТАХ ТА ГАЛА-КОНЦЕРТ»

Концертна програма на 2 дії

Танець – це символ нескореності та сміливості. Мова танцю – рухи тіла, міміка і жести часом краще за будь-яке слово передають емоції, відображають стан душі, допомагають у прояві людських потерпань і почуттів. Ви маєте змогу власнооч переконатися у цьому відвідавши гала концерт на 2дії за участю провідних солістів балету України і Європи — «Танго на пуантах та гала-концерт»! Перше відділення поєднає улюблені глядачами світові шедеври балетної класики та хіти сучасної хореографії, що вражають красою і технікою, вишуканістю і майстерністю, занурюють глядача в особливий, емоціональний світ прекрасного. Цим номерам аплодувала Європа та кращі театральні зали світу: Л. Мінкус «Дон Кіхот», А. Адан «Корсар», тощо…

 У другому відділенні ви станете свідком видовищного дійства. Ви поринете у мить, де органічно поєднається хореографія з музикою А. П’яццолли, К. Альмарана, К. Гарделя, Х.Родрігеса в аранжуванні В’ячеслава Самофалова.

Мінімалізм розставляє акценти, забираючи все зайве, щоб ніщо не відволікало глядача від краси та вишуканості балетного танцю! Тож, до зустрічі з «Танго на пуантах та гала-концерті».

Лібрето, хореографія, постановка – заслужений артист України Артем Шошин

Художниця з костюмів – Крістіна Мамедова

 Асистент хореографа – Оксана Хамровська.