Заходи

Таємниця снігової королеви

«Таємниця Снігової Королеви» —  це історія про неймовірну зимову пригоду, яка сталася у чарівній сніжній країні,  де жили Ельза та Сніговик Олаф. В країні, в якій всі готувалися до найважливішої події року  —  зимового  сніжного кулькопаду!!

   Про це свято, дізналася Снігова Королева. Вона була чарівницею і володіла неймовірною силою  —  здатністю зачаровувати небо і робити так, щоб сніг або шов, або його взагалі  більше не випадало. Снігова Королева, розлютилася, що Ельза влаштовує кулькопад  — та  зачарувала небо, і свято опинилося під загрозою!

Ельза та її вірний друг – сніговик Олаф, вирішили врятувати свято та зняти чари Снігової Королеви.  І святкувати разом із дітьми,  довгоочікуваний сніжний кулькопад!!!  На них чекали неймовірні пригоди та випробування. Але їм допомагали діти і супер герої, яких вони зустрічали на своєму шляху.

 Їхній шлях був нелегким, але завдяки дружбі та вірі в чудеса, вони подолали всі труднощі. Навіть, Снігова Королева, найсильніша чарівниця не могла впоратися з їхньою спільною силою та вірою. Небо звільнилося від чар і сніжний кулькопад відбувся!!  І усі дізналися таємницю Снігової Королеви, що вона раніше була не Сніговою Королевою а ……, а от ким вона була, приходьте і дізнаєтесь!!!

Чекаємо вас на захоплюючій, зимовій казці про дружбу, віру та сили, які можуть перемогти навіть наймогутніший магічний облік.